Connect with us

Láska a vztahy

Zoe z Big Brothera promluvila o své proměně v ženu i o komplikovaném vztahu s otcem

Jednou ze soutěžících druhé řady reality show Big Brother je nepřehlédnutelná Zoe Black. Má za sebou velmi náročnou minulost. Přesně před rokem prošla změnou pohlaví a stala se z ní oficiálně žena. Jak tuto skutečnost přijal její táta? O tom se ostatním svěřila ve vile.

Zdroj fotky: Shutterstock

Ještě než nastoupila do vily Big Brothera, Zoe Black veřejně sdílela svou postupnou proměnu v ženu na svém instagramovém účtu. Informovala například o svých operacích nebo ukázala svůj nový občanský průkaz s občanským jménem Zoe Black a pohlavím žena.

“ŽENA. První příspěvek v mém “novém životě”. Tohle byl měsíc plný změn, snů a bolesti. Byla jsem na poslední operaci. Už je hotovo. Pocity? Tak šťastná, tak na sebe pyšná, plná emocí. Konečně jsou to já!” oznámila Zoe Black přesně před rokem na Instagramu, že se z ní stala oficiálně žena. 

Jak Zoe přiznala v medailonku Big Brothera a následně ve vile, její dětství nebylo příliš ideální. Pocházela z pěti sourozenců a s rodinou žila farmářským životem na vesnici. Narodila se v těle muže a už v dětství měla pocit, že se odlišuje.

Zoe Black měla se svými otcem odjakživa velmi komplikovaný vztah. Jak to má v současnosti? “S tátou jsem se po několika letech spojila. On má přítelkyni, příjemnou přítelkyni. Jako že v pohodě, bavíme se. Ten vztah mezi námi není jako táta a dcera, ale je to takový více kamarádský. Ale furt je to můj táta,” svěřila se ostatním ve vile.

A jak její otec přijal její proměnu v ženu? “Nevídáme se moc, sem tam se vidíme, fakt úplně zřídka. Když jsem mu řekla kvůli oslovování, jak se věci mají. Tak on: Jéžiš šmarja… Ale v pohodě. On už ani není v té pozici, kdyby mi mohl něco vyčítat a hlavně, asi už pochopil, že vůbec nemá smysl takový věci dělat. Já jsem, jaká jsem. On to musel přijmout a myslím, že už to přijal. Už je to jako v pohodě,” dodala Zoe Black závěrem.

Zdroj: Instagram.com/zoeblack_officialTv.nova.cz, Extra.cz