Connect with us

Osobnosti

Zpěvačka Martina Pártlová a její vtipný Halloween 2023: S Josefem Vařekou si prohodili role

Martina Pártlová je veselá kopa a pro srandu rozhodně nejde daleko. Dokázala to i výběrem vtipných halloweenských kostýmů, prostřednictvím kterých si se snoubencem Josefem Vařekou prohodili genderové role. Podívejte se, jak jim to na Halloweenu 2023 slušelo.

Zdroj fotky: Profimedia

Zpěvačka Martina Pártlová se spolu se svým partnerem Josefem Vařekou a dcerkou Stellou vypravila na halloweenskou party, kterou pořádala její kamarádka, herečka Nikol Leitgeb. Martina s Pepou se na Halloween 2023 náležitě připravili a oblékli se do vtipných kostýmů, kterými pořádně pobavili i své fanoušky na sociálních sítích.

“Když tvůj kluk @josef_vareka jde na Helouvína za docela pěknou štětku, která v tvých šatech vypadá 100x líp, než jsi kdy v nich vypadala ty, a ty jdeš za něco mezi východoněmeckoruským úchylem a Donaldem Trumpem,” okomentovala Martina Pártlová svou halloweenskou fotku, kterou zveřejnila na Instagramu.

Martina Pártlová a její snoubenec Josef Vařeka si letos na Halloweena očividně prohodili genderové role. Zatímco Pepa si oblékl sexy flitrové šaty, vzal si paruku a vyzývavě se namaloval, Martina se stylizovala do asexuálního muže oblečeného v pánském obleku. Na rodinné halloweenské party, kterou u sebe doma organizovala herečka Nikol Leitgeb, tak oba dva rozhodně zazářili.

“Jedinej, kdo ti v tvým okolí chce dát pusu, je tvoje dcera, která naštěstí svoji matku bezpodmínečně miluje. Říkám: “Pepo, dej mi pusu…” Pepa: “Fuj. Já jsem tak strašně krásná a ty si tak strašně hnusnej…!” Pepiku, divil by ses, kolik takovejch párů existuje a jak jsou šťastný. Tak se trošku snaž,” popsala s humorem Martina Pártlová svůj letošního halloweenský zážitek.

Zdroj: Instagram.com/martinapartlova