Connect with us

Osobnosti

Zuzana Plačková odhalila tajemství, které držela pod pokličkou půl roku. O co se jedná?

Slovenská influencerka a podnikatelka Zuzana Plačková odhalila na sociálních sítích svým příznivcům novinku, kterou před veřejností tajila dlouhých šest měsíců. Tato novinka bude psát další vzrušující kapitolu jejího života, ve kterém se odráží láska k rodině, ale i k úspěchu a luxusu.

Zdroj fotky: Profimedia

Zuzana Plačková si žije svůj sen. Díky tvrdé práci a odhodlání se jí podařilo dosáhnout úspěchu v podnikání. Navíc si užívá blízkost své milující rodiny, partnera a malého synka Diona. Známá slovenská influencerka a podnikatelka se ráda obklopuje luxusem, který s láskou dopřává i svým nejbližším. 

Zuzaně Plačkové se přitom v současnosti daří vše, na co sáhne. Je úspěšnou influencerkou – na Instagramu má takřka 900 tisíc sledujících a rozjela zde několik úspěšných spoluprací. Kromě toho slaví úspěchy v samotném podnikání. Má například vlastní síť kaváren, podniká v módním průmyslu nebo v oblasti kosmetiky.

V současnosti se Zuzana rozhodla veřejnosti odhalit jedno tajemství, které si nechávala pro sebe dlouhých šest měsíců. O co se konkrétně jedná? „Řeknu vám něco, co jsem tajila půl roku. Chcete to vědět?“ zeptala se svých fanoušků na Instagramu.

„V Auparku v Bratislavě bude umístěna má první mini prodejna Queen Cosmetics a Queen Slim, kde si budete moci zakoupit mé produkty. Budete si moci vše vyzkoušet a následně si můžete vše i zakoupit. Najdete zde nejrůznější odstíny make-upů, vše si můžete pohmatat a odzkoušet,“ oznámila svým sledujícím úspěšná podnikatelka.

„Mám z toho velkou radost, protože je to první stánek a bude to bomba. Určitě přijďte,“ dodala nadšeně Zuzana na závěr.

Zdroj: Instagram.com/queen.plackova