Connect with us

Osobnosti

Zuzana Plačková řeší ve svých kavárnách krádeže. Lidé kradou nejen lžičky, ale i kuličky Domestos, rozpovídala se na Instagramu

Není tajemstvím, že slavná slovenská influencerka Zuzana Plačková, je také úspěšnou podnikatelkou. Na Slovensku si mimo jiné otevřela síť podniků, ve kterých si můžete vychutnat kávu, koktejl nebo si dát koláč či zákusek. O tom, že vše není zalité sluncem, se Zuzana Plačková rozepsala na Instagramu. Někdy totiž musí řešit krádeže.

Zdroj fotky: Profimedia

Zuzana Plačková pobývala celý měsíc se svým manželem Reném Strauszem a společným synkem Dionem ve Spojených státech amerických. Poté, co se vrátila zpátky na Slovensko, rozhodla se, že zkontroluje provoz svých kavárenských podniků. Tomu, co našla, se nestačila divit, a proto některým svým “nevychovaným” hostům napsala vzkaz na Instagramu.

“Děkujeme, že nám netrháte květy!” vzkázala slovenská podnikatelka ironicky, neboť v jedné ze svých kaváren našla na stole dekorativní kytici, z níž někteří hosté vytrhali růže. Není to však první krádež, kterou musela Zuzana Plačková ve svých podnicích řešit.

“Na Slovensku si můžete vymyslet koncept, který bude super, budete za ním stát, budete z něj nadšení, ale ti lidé… Oni kradou takové věci. Vaky, podsedáky, to je nic. Já na měsíční bázi musím kupovat příbory, lžičky, sklenice… Co jsem vám ukazovala, že máme takové lžičky s donutky, tak ze čtyřiceti máme pět. Zlaté lžičky – kávové, tak ty nakupuji opravdu po kvantech,” postěžovala si rovněž na nevychovanost některých svých zákazníků Zuzana Plačková v jednom z instagramových videí, které zveřejnila před několika týdny.

Slavná slovenská influencerka se rovněž rozpovídala o tom, že se z jejích kavárenských podniků ztrácí také solničky nebo cukřenky. Řeší však i velmi kuriózní krádeže.

“Největší strop je, že nám kradou Domestos kuličky z toalety, to je level milión. Toaletní papíry se kradou, my máme vložky, deodorant, všechno se krade. To je normálně choré,” dodala Zuzana Plačková znechuceně. Navíc řekla, že udělat něco podobného by jí v životě vůbec nenapadlo.

Zdroj: Instagram.com/queen.plackova, Instagram.com/pink.black.garden.bratislava